فرشاد فزونى، آرش سعیدى و ژوبین عسگریه بداهه‌نوازى می‌‌کنند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 846

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرشاد فزونى، آرش سعیدى و ژوبین عسگریه بداهه‌نوازى می‌‌کنند

فرشاد فزونى، آرش سعیدى و ژوبین عسگریه بداهه‌نوازى می‌‌کنند
فرشاد فزونى، آرش سعیدى و ژوبین عسگریه بداهه‌نوازى می‌‌کنند

تجربه سوم «کجشنبه‌هاى حافظ» با بداهه‌نوازى فرشاد فزونى، آرش سعیدى و ژوبین عسگریه «تحت عنوان تاثیر مشاهده گر» روى صحنه خواهد رفت.

 

به گزارش خبرگزاری فارس،تجربه سوم بر اساس فرضیه ى تاثیر مشاهده گر در فیزیک کوانتوم شکل گرفته است و روندى پرفورمنس گونه خواهد داشت. در این اجرا فرشاد فزونى با بداهه نوازى کیبورد، گیتار و آوا، آرش سعیدى با بداهه نوازى گیتار و ژوبین عسگریه با بداهه نوازى دى جى ریدو و پرکاشن ساعت ٢١ روز شنبه بیست و سوم مرداد در تالار حافظ روی صحنه خواهند رفت.

همچنین در این کجشنبه تصویر  هم تاثیر بسیارى بر روند اجراها خواهد داشت. اولین تجربه از کجشنبه ها با اجراى سُلوى ماکان اشگوارى و دومین تجربه با اجراى نیما رمضان، على پناهى،اسماعیل عظیمى، رضا کولغانى روى صحنه رفت و با استقبال گسترده ى هنرمندان و مخاطبان روبرو شد.

تالار حافظ شنبه هر هفته برگزار کننده مجموعه رویداد کجشنبه ها است که با هدف ایجاد "گفت و گو" و " جست و جو" میان رشته هاى مختلف فرهنگى و هنرى برگزار مى شود. علاقه مندان مى توانند با مراجعه به سایت تیوال ضمن کسب آگاهی بیشتر، اقدام به تهیه بلیط نمایند.

مدیریت پروژه و مشاوره هنرى این مجموعه رویداد بر عهده رضا دادویى؛ مدیریت هنرى آن بر عهده ى فرهاد فزونى و پیمان قدیمى و همچنین طراحى و تهیه کنندگى کجشنبه ها بر عهده ى پیمان قدیمى است.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131