آخرین خبرها از فاز جدید فعالیت‌های ارکستر فیلارمونیک کردستان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 598

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آخرین خبرها از فاز جدید فعالیت‌های ارکستر فیلارمونیک کردستان

آخرین خبرها از فاز جدید فعالیت‌های ارکستر فیلارمونیک کردستان
آخرین خبرها از فاز جدید فعالیت‌های ارکستر فیلارمونیک کردستان

مدیر ارکستر فیلارمونیک کردستان ضمن معرفی اعضای هیات امنای این مجموعه موسیقایی از برگزاری اولین جلسه رسمی این ارکستر در تهران خبر داد.

مهدی احمدی مدیر ارکستر فیلارمونیک کردستان در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: خوشبختانه بعد از ۱۱ سال تلاش بی وقفه و حمایتی که از سوی استانداری و حوزه هنری استان کردستان انجام گرفته فعالیت های ارکستر فیلارمونیک کردستان وارد فاز جدیدی می شود به طوری که روز یکشنبه ۲۴ مرداد ماه اولین جلسه هیات امنا با حضور برخی از مقامات استانی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از هنرمندان در محل دفتر انجمن موسیقی در تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان، امین مرادی رییس حوزه هنری استان کردستان، فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، محمدرضا درویشی، حمیدرضا اردلان، نادر مشایخی، هوشنگ کامکار  و بنده از جمله افرادی هستیم که در اولین جلسه هیات امنای ارکستر فیلارمونیک کردستان حضور پیدا می کنند و این برای مجموعه ما باعث مسرت و خوشحالی است که چنین افرادی در فاز جدید فعالیت های ما حضور دارند.

احمدی در پایان بیان کرد: در این جلسه مباحث مختلفی چون بودجه، نحوه برنامه ریزی کوتاه مدت و بلندمدت و رپرتوارهای آینده ارکستر فیلارمونیک کردستان مورد بررسی قرار می گیرد که با توجه به حضور هنرمندان ارزنده ای که در مجموعه هیات امنا در کنار مدیران ارشد استانی و وزارت ارشاد حضور دارند تصور می کنم جلسه پرباری خواهد بود. البته با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام گرفته بنا داریم در آینده ای نزدیک این جلسات در استان کردستان نیز برگزار شود.