تبریک تولد مدیرعامل موزه سینما برای حسین علیزاده

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 792

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تبریک تولد مدیرعامل موزه سینما برای حسین علیزاده

تبریک تولد مدیرعامل موزه سینما برای حسین علیزاده
تبریک تولد مدیرعامل موزه سینما برای حسین علیزاده

مدیرعامل موزه سینما، تولد حسین علیزاده را تبریک گفت و آرزو کرد شرایطی فراهم شود تا نوای موسیقی ایران با دستان استادانی چون علیزاده در پهنه ایران طنین‌انداز شود.

به گزارش ایلنا؛ محمد حیدری (مدیرعامل موزه سینما) طی پیامی شصت و پنجمین زادروز حسین علیزاده موسیقیدان و آهنگساز سینمای ایران را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

اهالی فرهنگ و هنر می دانند که نام حسین علیزاده نه تنها در عرصه موسیقی بلکه بر پیشانی فرهنگ و هنر این سرزمین جاوید خواهد ماند.

خوشحالم فرصتی دست داد تا سالروز میلاد مردی از دیار شعر، ادبیات، موسیقی و سینما را تبریک بگویم.

مهارت استادانه شما در خلق موسیقی ایرانی نیز در سینمای ایران به یادگار باقی مانده است و از یاد نمی بریم که نوای زیبا و شورانگیز ساز شما با همراهی بزرگ مردی چون علی حاتمی، بر جان «دلشدگان» سینمای ایران نشسته است.

امیدوارم شرایطی فراهم شود تا صدای رسای موسیقی ایران با دستان استادانی چون شما در پهنه ایران طنین انداز شود.

محمد حیدری

اول شهریور سال 95

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131