تجمع مخالفان و کفن‌ پوشان ادامه دارد/ شهرام و حافظ ناظری سرانجام روی صحنه رفتند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی سنتی بازدید: 649

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تجمع مخالفان و کفن‌ پوشان ادامه دارد/ شهرام و حافظ ناظری سرانجام روی صحنه رفتند

تجمع مخالفان و کفن‌ پوشان ادامه دارد/ شهرام و حافظ ناظری سرانجام روی صحنه رفتند
تجمع مخالفان و کفن‌ پوشان ادامه دارد/ شهرام و حافظ ناظری سرانجام روی صحنه رفتند

طبق برنامه قرار بود کنسرت شهرام ناظری امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود که عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت، نماز اقامه کرده و قصد داشتند از این طریق اعتراض خود را به برگزارکنندگان کنسرت منعکس کنند.

مدیر برنامه‌های شهرام ناظری درگفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره وضعیت کنسرت شهرام و حافظ ناظری در یزد گفت: طبق برنامه قرار بود کنسرت امشب ساعت هشت در شهر یزد با مجوزهای لازم برگزار شود اما درحال حاضر عده‌ای با تجمع در مقابل سالن کنسرت درحال اقامه نماز هستند و قصد دارند مانع برگزاری این کنسرت شوند.

او افزود: تاکنون کنسرت به احترام مردم لغو نشده اما امکان ورود هنرمندان به داخل سالن هم وجود ندارد و مشخص نیست کنسرت برگزار می‌شود یا خیر.

پیشتر نیز کنسرت شهرام ناظری در نیشابور به‌رغم داشتن مجوزهای لازم با فشارهای نهادهای دیگر لغو شده بود.

ورود نوازندگان به سالن برگزاری

براساس خبرهای دریافتی از یزد؛ از قرار معلوم نوازندگان گروه درحال ورود به داخل سالن به منظور آماده شدن برای برگزاری کنسرت هستند و این درحالی‌ست که تجمع‌کنندگان به قرائت دعای کمیل مشغول هستند. احتمال می‌رود کنسرت با یک ساعت تاخیر امکان برگزاری داشته باشد.

صدای شهرام ناظری در سالن طنین‌انداز شد

در ادامه حضور تجمع‌کنندگانی که تعدادی از آنها کفن به تن کرده بودند؛ در بیرون از سالن برگزاری کنسرت شهرام و حافظ ناظری، نوازندگان و گروه شهرام ناظری پس از مدتی روی استیج رفته و کنسرت خود را برگزار کردند.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131