دنگ‌شو سومین کنسرت آنلاین کشور را برگزار کرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1725

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دنگ‌شو سومین کنسرت آنلاین کشور را برگزار کرد

دنگ‌شو سومین کنسرت آنلاین کشور را برگزار کرد
دنگ‌شو سومین کنسرت آنلاین کشور را برگزار کرد

گروه پرمخاطب دنگ شو؛ سومین کنسرت آنلاین کشور را روز گذشته 24 تیرماه در سالن حوزه هنری برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ عصر روز گذشته( 24 تیر) گروه دنگ‌شو سومین کنسرت‌آنلاین کشور را برگزار کرد و سی هزار عضو سامانه کنسرت آنلاین امکان دیدن این کنسرت را داشتند. این کنسرت با مجری‌گری جواد یحیوی آغاز شد و او از حاضران در سالن درخواست کرد به احترام زنده‌یاد عباس کیارستمی دقایقی ایستاده و او را تشویق کنند

پس از آن گروه دنگ شو روی صحنه آمد تا گزیده‌ای از قطعات پرطرفدار خود را برای مخاطبان اجرا کند. قطعاتی چون؛ دنگ شو، لالایی ارواح، چه خواهد بودن، باد گناهکار، کمی آهسته‌تر، دیر آمدی و دیدار یار غایب که با استقبال مخاطبان مواجه شدند. 

طاها پارسا آهنگساز و پیانیست گروه در این اجرا از برگزاری کنسرت آنلاین در کشور تقدیر کرد و ضمن ابراز خوشحالی از اینکه دنگ شو جزو اولین‌ گروه‌هاییست که اینگونه با مخاطبانش ارتباط دارد؛ ابراز امیدواری کرد تا این برنامه‌ها ادامه‌دار باشد.

گروه دنگ شو با هنرمندی رضا شایا (پیانیست و آهنگساز)، طاها پارسا( خواننده، نوازنده ساکسیفون و آهنگساز)، میلاد باقری (خواننده)، صباصمیمی (تنبک) خشایار روانگر (درامز)، ماکان خویی‌نژاد (ویولنسل) و سعید اتانی(خواننده) روز پنج‌شنبه 24 تیرماه در سالن حوزه هنری سومین کنسرت آنلاین کشور را توسط سامانه حام برگزار کرد.

سهراب پورناظری، مهیار علیزاده، بهروز بقایی، مهراب قاسخانی و ناصر چشم‌آذر از جمله میهمانان این کنسرت بودند.