انتشار آلبوم انفرادی امید نعمتی/اجراهای تصویری پالت به بازار می‌آید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1958

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انتشار آلبوم انفرادی امید نعمتی/اجراهای تصویری پالت به بازار می‌آید

انتشار آلبوم انفرادی امید نعمتی/اجراهای تصویری پالت به بازار می‌آید
انتشار آلبوم انفرادی امید نعمتی/اجراهای تصویری پالت به بازار می‌آید

تور کنسرت‌های پالت؛ هفته آینده از شهر رشت آغاز می‌شود. همچنین قرار است در تابستان سال جاری آلبوم تصویری شامل چند موزیک ویدیو و منتخبى از کنسرت‌ها راهی بازار شود. به گزارش خبرنگار ایلنا؛ گروه پالت پس از انتشار آلبوم موفق خود با عنوان شهر من بخند و برگزاری تور کنسرت‌های متعدد در تهران و بسیاری از شهرستان‌ها؛ قرار است وارد مرحله تازه‌ای از فعالیت‌های خود شود.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده؛ آلبوم جدید پالت یک آلبوم تصویری شامل چند موزیک ویدیو و منتخبی از کنسرت‌های گروه است. این آلبوم قرار است تابستان سال جاری منتشر شود.

از سوی دیگر پیش از اینکه پالت وارد مرحله ضبط و انتشار آلبوم سوم خود شود؛ قرار است آثار گروه به صورت انفرادی منتشر شوند. روزبه اسفندارمز نوازنده کلارینت و سرپرست گروه درباره آلبوم جدید «پالت» می‌گوید: ما در حال کار کردن روى آلبوم سوم «پالت» هستیم اما فعلا از لحاظ زمانى، اولویت با پروژه‌هاى انفرادى اعضاى گروه است. در واقع پس از انتشار اولین آلبوم گروه (آقاى بنفش)، با توجه به پتانسیل‌ها و علایق شخصى اعضا، تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت‌هاى «پالت»، هر یک روى پروژه‌هاى انفرادى خود نیز تمرکز کنیم اما با این شرط که بعد از آلبوم دوم (شهر من بخند)، آنها را منتشر کنیم.

امید نعمتى (خواننده)، داریوش آذر (نوازنده کنترباس) و کاوه صالحى (نوازنده گیتار) افرادی هستند که مشغول ضبط آلبوم انفرادی خود هستند و احسان رسول‌اف (تهیه‌کننده پالت) درباره زمان انتشار این آثار می‌گوید: آلبوم امید نعمتی پیش از آثار دیگر منتشر خواهد شد و زمان آن احتمالا اواخر تابستان یا بعد از محرم و سفر است. پس از امید نعمتی آلبوم انفرادی کاوه صالحی را منتشر می‌کنیم.

فعالیت انفرادی اعضای پالت؛ قرار نیست مانع فعالیت گروهی این افراد شود و طبق برنامه این گروه روی آلبوم سوم خود کار می‌کند به علاوه اینکه تور کنسرت‌های پالت در شهرستان‌ها از هفته دیگر آغاز خواهد شد و رشت اولین شهریست که میزبان پالت و علاقمندانش است.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131