برگزاری یک کنسرت موسیقی با چاشنی آمریکای لاتین

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 2023

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برگزاری یک کنسرت موسیقی با چاشنی آمریکای لاتین

برگزاری یک کنسرت موسیقی با چاشنی آمریکای لاتین

برگزاری یک کنسرت موسیقی با چاشنی آمریکای لاتین
برگزاری یک کنسرت موسیقی با چاشنی آمریکای لاتین

تازه‌ترین کنسرت گروه موسیقی «راش» ششم مرداد در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، گروه «راش» که تمرکز خود را بر اجرای قطعات موسیقی آمریکای لاتین گذاشته است، گلچینی از آثارش را برای مخاطبان روی صحنه خواهد برد.

طبق اعلام برگزارکنندگان، در این اجرا قطعاتی مانند «ال چو کلو»، «ولودو پوراوناکابزا» اثر کارلوس کاردل ،«تانگو و لاکومپارسیتا» اثر ماتوس رودیکز و همچنین از موسیقی فولک پاراگوئه و آرژانتین، قطعاتی اجرا می‌شود.

محمد لامعی (سرپرست و نوازنده گیتار کلاسیک)، آرش شفائی (ویولن)، سینا لطیف‌پور (پرکاشن)، پوریا گوران (کاخن) ، فرزان فلک دهی (تنظیم‌کننده و نوازنده ویلنسل)، اردشیر همتی (تنظیم‌کننده و نوازنده گیتار کلاسیک)، محمد اسدی (گیتارباس)، شمیم کیانی (ابوا) و مرتضی حریریان (ویولن سل) نوازندگان این گروه خواهند بود.

این گروه تا کنون کنسرت‌ها و برنامه‌هایی را در سفارت آلمان، خانه هنرمندان ایران، سالن رودکی و برج میلاد برگزار کرده است و برای دومین‌بار در فرهنگسرای نیاوران برنامه اجرای می‌کند.

این کنسرت ششم مردادماه ساعت 21 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131