حجت اشرف زاده در تخت جمشید خواند/ اقدام جالب تلویزیون

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1949

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حجت اشرف زاده در تخت جمشید خواند/ اقدام جالب تلویزیون

حجت اشرف زاده در تخت جمشید خواند/ اقدام جالب تلویزیون
حجت اشرف زاده در تخت جمشید خواند/ اقدام جالب تلویزیون

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی ایرانی چهارشنبه شب ششم مرداد ماه با حضور در برنامه «شب فیروزه ای» شبکه پنج سیما به صورت زنده و مستقیم در بنای تخت جشمید قطعاتی را اجرا کرد.

حجت اشرف زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضورش در برنامه تلویزیونی «شب فیروزه ای» گفت: این برنامه از جمله برنامه های ترکیبی از سیمای استان فارس است که توسط شبکه پنج سیما به مخاطبان ارائه می شود که بنده دیشب این افتخار را داشتم بعد از سالها به عنوان یک خواننده در تخت جمشید اجرای زنده ای داشته باشم.

وی افزود: با توجه به اینکه کمتر خواننده ای موفق به اجرای زنده در این بنا شده این اتفاق برایم افتخار بزرگی بود.

خواننده «ماه و ماهی» تاکید کرد: این حضور به قدری برایم جذابیت داشت که وقتی قطعات مورد نظر را اجرا می کردم حال و هوای عجیبی داشتم که توصیف آن سخت است و جا دارد از مسوولان سیمای استان فارس که باعث شدند از جمله معدود خوانندگانی باشم که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بنای تخت جشمید اجرای زنده ای داشته باشم، تشکر کنم.

این خواننده در پایان بیان کرد: «ماه و ماهی»، قطعه ملی میهنی «فقط عشق» و «عقیق» قطعه هایی بودند که بنده در این اجرای زنده آنها را به مخاطبان عزیز ارائه کردم و امیدوارم این حضور که با حمایت رسانه ملی انجام گرفت بتواند استمرار داشته باشد.

«شب فیروزه ای» عنوان برنامه ای ترکیبی و زنده از سیمای فارس است که از آنتن شبکه پنج سیما پخش می شود. این برنامه دارای بخش های مختلفی دعوت از مهمانان ملی و بومی، گزارش از مکان های دیدنی و گردشگری شیراز از جمله حافظیه، سعدیه و باغ ارم است.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131