برنامه تابستانی برای کنسرت معجزه / شیراز و کرمانشاه هماهنگ شد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1847

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برنامه تابستانی برای کنسرت «معجزه»/ شیراز و کرمانشاه هماهنگ شد

برنامه تابستانی برای کنسرت «معجزه»/ شیراز و کرمانشاه هماهنگ شد
برنامه تابستانی برای کنسرت «معجزه»/ شیراز و کرمانشاه هماهنگ شد

مدیر برنامه های بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ از برنامه ریزی برای برپایی چند کنسرت در تهران و شهرستان ها خبر داد.

محمدرضا فوادیان در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تازه ترین فعالیت های بهنام صفوی بیان کرد: در حال حاضر مشغول برنامه ریزی برای برگزار چند کنسرت از آلبوم «معجزه» در تهران و شهرستان ها هستیم که در زمینه کنسرت شهرستان ها فعلا برنامه ریزی ها در زمینه برگزاری کنسرت در شهرهای شیراز و کرمانشاه انجام گرفته که امیدوارم بتوانیم در خدمت دوستداران موسیقی باشیم.

وی ادامه داد: کنسرت بهنام صفوی چهارشنبه ۲۷ مردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود و منتخبی از قطعات آلبوم «معجزه» به همراه تعدادی از قطعات منتخب قبلی برای علاقه مندان ارائه خواهد شد. در کنسرت پیشِ رو موسسه اکسیرنوین به عنوان تهیه کننده، مازیار عالمی درامز، نریمان معصوم آبادی گیتار الکتریک، امیرعلی ماسوریان گیتار باس، دانیال طهماسبی گیتار آکوستیک، طارق طریقت پرکاشن، مرسل وطنی ساکسفون آلتو، کلارینت، بهنام کریمی ویولن، حسین نظری کیبوردو رشاد شالپوش عود و باقلاما به عنوان نوازنده حضور دارند.

مدیربرنامه های صفوی درباره تازه ترین اوضاع جسمانی این خواننده توضیح داد: خوشبختانه بهنام صفوی در بهترین شرایط ممکن قرار دارد. اتقاقا وی طی روزهای اخیر در مشهد مقدس برای زیارت امام رضا (ع) حضور پیدا کرده که فکر می کنم همین حال معنوی روحیه این خواننده را بیشتر از گذشته در وضعیت درجه یکی قرار خواهد داد.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131