اشعار خاص عاشقانه رضا یزدانی در گوش اصفهانی‌ها پیچید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1795

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اشعار خاص عاشقانه رضا یزدانی در گوش اصفهانی‌ها پیچید

اشعار خاص عاشقانه رضا یزدانی در گوش اصفهانی‌ها پیچید
اشعار خاص عاشقانه رضا یزدانی در گوش اصفهانی‌ها پیچید

رضا یزدانی با اجرای کنسرت در اصفهان یاد و خاطرات آهنگ‌هایی که مخاطبانش از او درخواست کرده بودند را برای آن‌ها زنده کرد و شبی متفاوت را رقم زد.

 به گزارش ایسنا؛ تالار رودکی اصفهان میزبان هنرنمایی رضا یزدانی بود تا یاد و خاطره‌هایی که هر کس با آهنگ‌های این خواننده محبوب به ویژه آلبوم "ساعت‌ها خوابن" داشت، تجدید شود.
 
رضا یزدانی با ورودش آهنگ "این روزا" را خواند و از گیج و غمگین و بی‌تاب بودن و درد بی‌سرانجام سخن گفت. اما سپس رو به جمعیت کرد و گفت: وقتی هستین خوب خوبم.
 
بازی با کلمات و اشعار خاص عاشقانه که از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد یزدانی است، دومین آهنگ او آغاز شد:  با یه چاقو توی کتفم می گذرونم زندگی رو/ من دارم ادامه میدم خودم و به خاطر تو.
 
پس از آن قطعه هذیون خوانده شد و سپس "از یخبندونای قطبی چشمات" و "تونل کندوان نگاه تو" صحبت کرد و بعد از دلتنگی اش گفت: هنوز دلم واسه تو تنگ میشه/ هنوز بی تو درگیره عذابم/ ببین ساعت خوابیده اما/ من از دوریت نمیتونم بخوابم.
 
بعد از اتمام این آهنگ، یزدانی گیتار خودش را برداشت و گفت: من خیلی آهنگ‌های مختلفی خواندم اما یکی از آن‌ها برای من جایگاه خاصی دارد که می‌دانم برای شما هم آن جایگاه را پیدا کرده است. سپس شروع به خواندن کرد و یک دست تمام سالن با او شعرش را می‌خواندند: آگه عاشقت نبودم/ پا نمی‌داد این ترانه/ بی‌خیال بدبیاری/ زنده‌باد این عاشقانه.
 
پس از آن قطعاتی از حافظ همچون الا یا ای‌ها الساقی را خواند. "مهتاب تو فانوس"، "سیگار پشت سیگار"، "رفت که رفت"، "برزخ" و "حرف‌های بی‌مخاطب" از دیگر آهنگ‌هایی بود که رضا یزدانی برای اصفهانی‌ها اجرا کرد.
 
آخرین آهنگی که این خواننده اجرا کرد خلیج‌فارس بود: خلیج‌فارس، خلیج ماست، از آغاز زمین اینجاست/
همیشه فارس می‌مونه، تا خون توی رگای ماست.