اجرای «ستاره قطبی» برای بانوان/ قطعه هندی اجرا می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1865

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای «ستاره قطبی» برای بانوان/ قطعه هندی اجرا می‌شود

اجرای «ستاره قطبی» برای بانوان/ قطعه هندی اجرا می‌شود

اجرای «ستاره قطبی» برای بانوان/ قطعه هندی اجرا می‌شود
اجرای «ستاره قطبی» برای بانوان/ قطعه هندی اجرا می‌شود

گروه موسیقی «ستاره قطبی» سوم و چهارم شهریورماه امسال تازه ترین کنسرت خود را ویژه بانوان در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «ستاره قطبی» به سرپرستی بهار ایلچی سوم و چهارم شهریورماه امسال تازه ترین کنسرت خود را ویژه بانوان در تالار وحدت تهران برگزار می کند.

اجرای چند قطعه موسیقی محلی، اجرای قطعات برتر موسیقی دنیا، اجرای چند قطعه به زبان هندی به هنرمندی شقایق طهماسبی و اجرای چند قطعه به زبان های مختلف دنیا با هنرمندی پریسا دلفانی، کیانا کرمانیان، ماری روت باتوآ از جمله برنامه هایی است که در این کنسرت به مخاطبان ارائه می شود.

سحر دزواریی نوازنده درامز، سپیده ایلچی نوازنده گیتار باس، مهرناز دبیرزاده نوازنده پرکاشن ، آرمیتا فهیمی نوازنده گیتار الکتریک، پرنا کوه گیوی نوازنده گیتار اسپانیش، آوا منبری نوازنده کیبورد، پگاه ابراهیم  نوازنده ویولن، سارا پارسائی نوازنده فلوت، ثمیلا تحولداری نوازنده ساکسیفون، شانیا شهریاری نوازنده ترومپت و بهار ایلچی نوازنده پیانو اعضای گروه «ستاره قطبی» هستند.  

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تمامی عواید اجرای روز چهارم شهریور کنسرت به انجمن صرع ایران اختصاص خواهد یافت.

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131