کامنت: فعلا کنسرت نداریم/ کار روی آلبوم جدید با یک نگاه جدید

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in موسیقی پاپ بازدید: 1970

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کامنت: فعلا کنسرت نداریم/ کار روی آلبوم جدید با یک نگاه جدید

کامنت: فعلا کنسرت نداریم/ کار روی آلبوم جدید با یک نگاه جدید
کامنت: فعلا کنسرت نداریم/ کار روی آلبوم جدید با یک نگاه جدید

سرپرست گروه موسیقی «کامنت» با اشاره به جدیدترین فعالیت های این مجموعه موسیقایی از تولید و ضبط آلبوم جدید و برنامه ریزی برای کنسرت های پاییزی سخن گفت.

نیما رمضان در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های گروه موسیقی «کامنت» بیان کرد: هم‌اکنون مشغول کار روی تازه‌ترین آلبوم گروه بعد از اثر «از دست رفته» هستیم و تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا در تنظیم ها و آهنگسازی کارهای متفاوتی انجام دهیم. البته اگر وقت اجازه بدهد تمایل داریم در همین تنظیم‌ها ارکستر زهی را اضافه کنیم که در صورت فرصت قطعا این فضا را نیز تجربه خواهیم کرد.

وی ادامه داد: صحبت هایی برای برگزاری چند کنسرت در تهران و شهرستان ها انجام گرفته که هنوز تاریخ و مکان دقیق آن مشخص نیست اما با توجه به تراکم برنامه های گروه فکر نمی‌کنم قبل از ماه محرم و صفر برنامه ای داشته باشیم. البته به طور حتم طی ماه های آینده مجموعه کنسرت های پاییزی را برگزار می کنیم که اطلاعات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

این نوازنده با اشاره به استقبالی که از اجراهای زنده گروه «کامنت» در ماه‌های گذشته انجام گرفته است، توضیح داد: «کامنت» از جمله گروه هایی است که طی سال های گذشته تلاش زیادی برای رسیدن به موقعیتی مناسب در موسیقی کشور انجام داده و نمی توان گفت که ما از جمله مجموعه‌هایی هستیم که فقط در عرض چند ماه به توفیقاتی دست پیدا کرده ایم. ما نهایت تلاش خود را انجام داده ایم که با حفظ استانداردهای موسیقی مخاطبان خود را راضی نگه داریم زیرا مهم ترین رکن باقی ماندن یک گروه در جریان فعالیت های موسیقایی کشور رعایت کامل استانداردهای فنی است.

رمضان در پاسخ به اینکه چرا گروه «کامنت» مانند تعداد دیگری از گروه های موسیقی حضوری در عرصه تصویر از جمله سینما ندارد، گفت: همانطور که می دانید سیستم سینما در ایران یک سیستم بسیار پچیده است بنابراین حضور در چنین فضایی مستلزم شناخت بیشتر سینماگران از گروه و فعالیت های ماست که چندان با فعالیت های ما آشنا نیستند، ما هم این امید را داریم تا با فعالیت های بیشتر گروه بتوانیم حضور در فضای سینما را هم تجربه کنیم.

گروه موسیقی «کامنت» از جمله گروه‌های فعال موسیقی کشورمان است که بعد از دریافت مجوز فعالیت از دفتر موسیقی بعد از مدت ها آلبوم «رفته از دست» را منتشر کرد. در این گروه  کیان پورتراب خواننده و ترانه سرا، نیما رمضان گیتار الکتریک، بردیا امیری درامز، اشکان آبرون کیبورد و آرین کشیشی گیتار باس به عنوان گروه اجرایی حضور دارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131