مصطفی کمال پورتراب کلاس تئوری موسیقی برگزار می‌‌کند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 700

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مصطفی کمال پورتراب کلاس تئوری موسیقی برگزار می‌‌کند

موسیقی هنری ایران: خبرگزاری فارس: مستر کلاس تئوری موسیقی با حضور«مصطفی کمال پورتراب» عضو شورای عالی خانه موسیقی ۳۱ اردیبهشت‌ماه جاری در ساختمانفاطمی تهران تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاریفارس به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، نخستین جلسه دوره جدید مستر کلاس تئوریموسیقی با حضور «مصطفی کمال پورتراب»، عضو شورای عالی خانه موسیقی ۳۱ اردیبهشت‌ماهجاری در ساختمان فاطمی تشکیل می‌شود.

در این مستر کلاس‌هاکه یکشنبه‌های هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود، مصطفی کمال پورتراب، استاد موسیقیو عضو شورای عالی خانه در خصوص تئوری موسیقی و متد‌های آموزش مبانی علمی موسیقی وروش‌های مختلف تدریس تئوری موسیقی در مراکز آموزشی سخن خواهد گفت.

مستر کلاس«تئوریموسیقی»، یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، ساعت ۱۴ در خانه موسیقی واقع در خیابان فاطمیغربی نرسیده به جمالزاده، پلاک ۲۷۰ برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای کسباطلاع بیشتر و همچنین نحوه ثبت نام می‌توانند با شماره ۶۶۹۱۷۷۱۱ تماس حاصل نمایند.

هجدهماردیبهشت نود و یک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131