نشست «تولید هدفمند آثار موسیقی» برگزار می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 679

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نشست «تولید هدفمند آثار موسیقی» برگزار می‌شود

موسیقی هنری ایران: خبرگزاری فارس: نشست «تولید هدفمندآثار موسیقی» اول خردادماه جاری با حضور کارشناسان حوزه موسیقی امور استان‌هایکشور در مرکز موسیقی و سرود صداوسیما برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاریفارس به نقل از مرکز موسیقی صدا و سیما، نشست «تولید هدفمند آثار موسیقی» اولخردادماه جاری با حضور کارشناسان حوزه موسیقی امور استان‌های کشور در مرکزموسیقی و سرود صداوسیما برگزار می‌شود.

ضرورت کیفی‌سازی درحوزه موسیقی رسانه در سال جاری و هدفمند کردن تولیدات موسیقی استان‌ها کهقابلیت گسترده و نقش مؤثری در ارتقای فرهنگ شنیداری در رسانه ملی دارد و نیزانطباق این تولیدات با سند چشم انداز افق رسانه ملی با موضوع موسیقی مراکز ازمهمترین اهداف این نشست است که دوشنبه اول خردادماه در تهران برگزار می‌شود.

سی و یکم اردیبهشتنود و یک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131