تور کنسرت حسین علیزاده و پژهام اخواص در آمریکا برگزار می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 844

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تور کنسرت حسین علیزاده و پژهام اخواص در آمریکا برگزار می‌شود

تور کنسرت حسین علیزاده و پژهام اخواص در آمریکا برگزار می‌شود
تور کنسرت حسین علیزاده و پژهام اخواص در آمریکا برگزار می‌شود

 

تور کنسرت حسین علیزاده با همراهی تنبک پژهام اخواص ۱۱ مارس، بیست و یکم اسفند از دانشگاه میشیگان آغاز و پنجم فروردین در دانشگاه اوکلاهوما به پایان می‌رسد.

 

 به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، تور موسیقی حسین علیزاده با همراهی تنبک پژهام اخواص 11 مارس بیست و یکم اسفند از دانشگاه میشیگان آغاز  و پنجم فروردین در دانشگاه اوکلاهوما به پایان می‌رسد.

 

استاد حسین علیزاده به همراه پژهام اخواص ابتدا تور موسیقی خود را 11 مارس در دانشگاه میشیگان در دیترویت آغاز می‌کنند پس از آن در روز یکشنبه 12 مارس در دانشگاه اوهایو شهر کلمبوس برنامه خود را ادامه می‌دهند.

 

این تور در 24 مارس روز پنج‌شنبه در مرکز فیلم آنجلیکا در دالاس تگزاس ادامه می‌یابد و در 26 مارس روز شنبه در دانشگاه اوکلاهوما واقع در شهر نورمن و در 27 مارس روز یکشنبه در دانشگاه ایالتی اوکلاهوما شهر استیل‌واتر به پایان خواهد رسید.

 

در این اجرا، استاد علیزاده با ساز تار و همراهی تنبک پژهام اخواص به صورت بداهه‌نوازی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131