رحیم شهریاری در لس‌آنجلس و واشنگتن

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 790

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رحیم شهریاری در لس‌آنجلس و واشنگتن

رحیم شهریاری در لس‌آنجلس و واشنگتن
رحیم شهریاری در لس‌آنجلس و واشنگتن

رحیم شهریاری خواننده موسیقی آذربایجانی در تور آمریکای کنسرت‌هایش در چهار شهر این کشور روی صحنه می‌رود.

رحیم شهریاری در اتدا روز شنبه 2 آوریل 2016 برابر با 14 فروردین 95 به شهر لس‌آنجلس سفر می‌کند و در سالن «رویال هال دانشگاه یو سی ال ای» روی صحنه می‌رود.

وی در ادامه به تورولاک سفر می‌کند و روز شنبه 9 آوریل برابر با 21 فروردین در سالن Turlock Community Theatre این شهر به اجرای برنامه می‌پردازد.

رحیم شهریاری و گروهش روز شنبه 16 آوریل 28 فروردین در ایستگاه بعدی به شهر سن‌دیگو می‌روند و برای مخاطبانشان در سالن Museum of Contemporary Art San Diego  موسیقی آذربایجانی را اجرا می‌کنند.

این خواننده موسیقی آذری در ادامه کنسرتی را در پایتخت کشور آمریکا برگزار خواهد کرد. علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی و آذری روز 7 می برابر با 18 اردیبهشت در سالن Thomas Jefferson Community Center Theater شاهد این اجرا خواهند بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131