گروه «پالت» نوروز ۹۵ در برج میلاد کنسرت می دهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 990

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گروه «پالت» نوروز ۹۵ در برج میلاد کنسرت می دهد

گروه «پالت» نوروز ۹۵ در برج میلاد کنسرت می دهد

گروه «پالت» نوروز ۹۵ در برج میلاد کنسرت می دهد
گروه «پالت» نوروز ۹۵ در برج میلاد کنسرت می دهد

 

گروه موسیقی «پالت» پنجم فروردین ماه سال آینده در قالب جشنواره نوروزی برج میلاد تازه ترین کنسرت خود را در این مجموعه فرهنگی - توریستی برگزار می کند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای گروه موسیقی «پالت» بعد از مشخص شدن کنسرت مازیار فلاحی و کنسرت گروه «دنگ شو» در برج میلاد تهران، پنجم فروردین ماه سال آینده در قالب جشنواره نوروزی این مجموعه تازه ترین کنسرت خود را در یک نوبت برگزار می کنند.

 

در این کنسرت که ساعت ۲۲ روز پنجم فروردین ماه برگزار می شود اعضای گروه «پالت» متشکل از امید نعمتی خواننده، روزبه اسفندارمز کلارینت و ساکسیفون، مهیار طهماسبی ویولنسل، داریوش آذر کنترباس، کاوه صالحی گیتار، سردار سرمست آکاردئون، امین طاهری درامز قطعات آلبوم «آقای بنفش» و «شهر من بخند» را برای مخاطبان اجرا می کنند.

 

برای این کنسرت موسیقایی که در قالب جشنواره نوروزی برج میلاد تهران برگزار می شود بلیت های ۳۵ هزار تومانی، ۵۰ هزار تومانی، ۶۰ هزار تومانی، ۷۵ هزار تومانی، ۹۰ هزار تومانی، ۱۰۰ هزار تومانی، ۱۱۵ هزار تومانی و ۱۳۰ هزار تومانی ارایه خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131