سخنرانی رامین صدیقی در هفته موسیقی تالین

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 745

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سخنرانی رامین صدیقی در هفته موسیقی تالین

سخنرانی رامین صدیقی در هفته موسیقی تالین

سخنرانی رامین صدیقی در هفته موسیقی تالین
سخنرانی رامین صدیقی در هفته موسیقی تالین

 

رامین صدیقی با سفر به کشور استونی دور دو پنل مختلف در هفته موسیقی تالین سخنرانی و گفتگوی آزاد داشت. او همچنین قرار است دیداری دوستانه با آروو پرت داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ رامین صدیقی (مدیر نشر هرمس) در سفری که به کشور استونی داشت؛ طی دو روز گذشته در هفته موسیقی تالین در قالب دو panel مختلف یکی با عنوان "خلاقیت برای تغییر" و دیگری "بازار موسیقی در کشورهای در حال توسعه" سخنرانی و گفتگوی آزاد داشت.

 

سخنرانی و گفت‌وگوی آزاد او درباره خلاقیت برای تغییر با حضور وزیر امور خارجه استونی برگزار شد. علاوه بر این رامین صدیقی در سفر خود به استونی قرار است دیداری دوستانه با آروو پرت یکی از بزرگترین آنگسازان موسیقی معاصر جهان و اسطوره‌ی استونیایی داشته باشد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131