چکناواریان چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست می‌گیرد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1278

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چکناواریان چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست می‌گیرد

چکناواریان چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست می‌گیرد

چکناواریان چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست می‌گیرد
چکناواریان چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست می‌گیرد

 

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری «لوریس چکناواریان» در حمایت از موسسات خیریه، نیمه دوم اردیبهشت در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، این ارکستر بنا به وظیفه انسانی و اجتماعی خود اقدام به اجرای برنامه به منظور حمایت از فعالیت‌های انسان دوستانه موسسات خیریه نموده است.

 

بر همین اساس و طبق توافق صورت گرفته بین بنیاد رودکی و وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان بهزیستی کل کشور، ارکستر سمفونیک تهران به رهبری «لوریس چکناواریان» نیمه دوم اردیبهشت در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

 

بنابر اعلام بنیاد رودکی، این کنسرت با حضور افتخاری لوریس چکناورایان همراه خواهد بود و عواید حاصل از فروش بلیت در اختیار موسسات خیریه قرار خواهد گرفت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131