خواننده بوسنیایی در استانبول کنسرت برگزار می‌کند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 860

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خواننده بوسنیایی در استانبول کنسرت برگزار می‌کند

خواننده بوسنیایی در استانبول کنسرت برگزار می‌کند

خواننده بوسنیایی در استانبول کنسرت برگزار می‌کند
خواننده بوسنیایی در استانبول کنسرت برگزار می‌کند

 

دینو مرلین خواننده، ترانه سرا و موسیقیدان مشهور بوسنیایی روز ۲۳ آوریل در استانبول کنسرت خواهد داد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو و تلویزیون ترکیه، بر اساس بیانیه صادره دینو مرلین خواننده مشهور بوسنیایی در Ora Arena کنسرت خواهد داد.

 

دینو مرلین تا کنون با یوسف اسلام، ادو زانکی، آرژیندر، مصطفی صندل، امینه صندل، حسنی شنلندیریجی، گوران بگوویچ، گانی تامیر و ارکستر کمپا، پروژه های مشترکی داشته است.

 

وی که هر تابستان در بزرگترین استادیوم سارایوو برای ۱۲۰ هزار نفر کنسرت می‌دهد، ترانه ای رت که برای سارایوو در آلبوم Burek تهیه کرده است به زبان ترکی می خواند.

 

این خواننده که سال ۲۰۱۱ با ترانه Love rewind در مسابقه ترانه سرایی ترکیه شرکت کرد، سال ۲۰۱۴ با آلبوم Hotel Nacional در میان اولین ۱۰ آلبوم برتر لیست آلبوم های جهان جای گرفت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131