اجرای «ویولونیست مترو» با ویولن ۴ میلیون دلاری در ترکیه

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 753

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای «ویولونیست مترو» با ویولن ۴ میلیون دلاری در ترکیه

اجرای «ویولونیست مترو» با ویولن ۴ میلیون دلاری در ترکیه

اجرای «ویولونیست مترو» با ویولن ۴ میلیون دلاری در ترکیه
اجرای «ویولونیست مترو» با ویولن ۴ میلیون دلاری در ترکیه

 

جاشوا بل نوازنده ویولن دارای جایزه گرمی که با نام «ویولونیست مترو» مشهور است در ترکیه دو کنسرت برگزار خواهد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو و تلویزیون ترکیه، جاشوا بل روز ۱۵ ماه می در مرکز هنری زورلوی استانبول و روز ۱۶ می در آنکارا کنسرت خواهد داشت.

 

وی که با همکاری ۷۳ شرکت برنامه این کنسرت‌ها را ترتیب می‌دهد، در کنسرت‌های ترکیه با ویولن «استرادیواریوس» ۳۰۰ ساله که به ارزش ۴ میلیون دلار است روی صحنه خواهد رفت.

 

جاشوا بل که نواختن ویولن را از ۴ سالگی آغاز کرده است، اولین برنامه خود را در سن ۱۷ سالگی و به همراه سمفونی سن لوئیس اجرا کرد.

 

وی که با مشهورترین رهبران ارکستر و گروه های ارکستر به فعالیت می پردازد، با قطعه نیکولاس ماو که برای وی تهیه کرده بود جایزه گرمی را دریافت کرد.

 

این نوازنده در یک ایستگاه مترو به مدت ۴۵ دقیقه یکی از آثار باخ را نواخته است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131