موزه موسیقی میزبان آثار خوشنویسی بیژن بیژنی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 940

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه موسیقی میزبان آثار خوشنویسی بیژن بیژنی

موزه موسیقی میزبان آثار خوشنویسی بیژن بیژنی

موزه موسیقی میزبان آثار خوشنویسی بیژن بیژنی
موزه موسیقی میزبان آثار خوشنویسی بیژن بیژنی

نمایش آثار خوشنویسی بیژن بیژنی در نگارخانه شهر آوای موزه موسیقی به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا، آثار خوشنویسی بیژن بیژنی از سوم اردیبهشت ماه 1395 به مدت دو هفته در نگارخانه شهر آوای موزه موسیقی به نمایش درمی‌آید.

در این نمایشگاه علاقه‌مندان آثار"سیاه مشق – چلیپا- خط نستعلیق- شکسته نستعلیق و خط نقاشی"را تماشا خواهند کرد. همچنین آثار موسیقیای بیژن بیژنی با آهنگسازان برجسته کشور به همراه  چاپ دوم کتاب "نای و نی" با چاپ نفیس در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

علاقمندان می‌توانند همه روزه ازتاریخ یاد شده به مدت دو هفته تا پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395 همه روزه از ساعت 10 صبح الی 8 بعد ازظهر برای بازدید از نمایشگاه به نشانی: میدان تجریش- خیابان شهید دربندی ( مقصود بیک سابق) – کوچه‌ی  موزه - موزه موسیقی مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131