آیین بزرگداشت نادر گلچین برگزار می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 876

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیین بزرگداشت نادر گلچین برگزار می‌شود

آیین بزرگداشت نادر گلچین برگزار می‌شود

آیین بزرگداشت نادر گلچین برگزار می‌شود
آیین بزرگداشت نادر گلچین برگزار می‌شود

آیین بزرگداشت نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی با عنوان «بوی بهار»، هشتم اردیبهشت در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، آیین تجلیل و نکوداشت نادر گلچین، خواننده پیشکسوت موسیقی ایران با عنوان «بوی بهار»، 8 اردیبهشت ماه ساعت 21:30 در تالار وحدت برگزار می شود.

در این مراسم که با حضور پیشکسوتان موسیقی برگزار می شود در نماهنگی از زندگی این هنرمند، تعدادی از هنرمندان موسیقی در مورد نادر گلچین صحبت خواهند کرد.

از دیگر قسمت های این برنامه چند اجرای موسیقی توسط هنرمندان سرشناس و همچنین سخنرانی یکی از پیشکسوتان موسیقی خواهد بود. در پایان نیز مراسم تقدیر از نادر گلچین، هنرمند پیشکسوت برگزار خواهد شد.

این مراسم به همت مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش برگزار می‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر و نحوه حضور در مراسم می توانند با شماره‌‌های 88528147 و 88528148 تماس حاصل کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131