همنوازان آوای پارسیان در تالار وحدت کنسرت می‌دهد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1649

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همنوازان آوای پارسیان در تالار وحدت کنسرت می‌دهد

همنوازان آوای پارسیان در تالار وحدت کنسرت می‌دهد

همنوازان آوای پارسیان در تالار وحدت کنسرت می‌دهد
همنوازان آوای پارسیان در تالار وحدت کنسرت می‌دهد

کنسرت گروه موسیقی «همنوازان آوای پارسیان» به خوانندگی سامان علیپور یازدهم اردیبهشت در تالار وحدت میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه موسیقی «همنوازان آوای پارسیان» به خوانندگی سامان علیپور یازدهم اردیبهشت در تالار وحدت تهران تازه ترین کنسرت موسیقی خود را برگزار می کند.

در این کنسرت سامان علی پور با همراهی گروه موسیقی «همنوازان آوای پارسیان» قطعاتی را از موسیقی منطقه زاگرس نشین با نگرش ویژه به موسیقی لرستان، چهار محال و بختیاری و کردستان در دستگاه های چهارگاه، شور، همایون و ماهور اجرا خواهند کرد.

داوود رضایی کمانچه، محسن کیهان نژاد سرنا، مهدی طونی تمبک، پنداریک، پژمان نقشبندی دف، بندیر وکاخن، کمال شفیعی عود، مژگان محمد حسینی قانون، سمانه شهیدی آوا، الهه خسروی اوا، پوریا لک کمانچه التو، مهدیس هاشمی دف، دایره و کوزه و سامان علی پور تار، سه تار، دیوان و دفبه عنوان اعضای «همنوازان آوای پارسیان» در این کنسرت به هنرنمایی خواهند پرداخت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131