بُمرانی برای اولین بار به سالن میلاد می رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 657

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

بُمرانی برای اولین بار به سالن میلاد می رود

بُمرانی برای اولین بار به سالن میلاد می رود

بُمرانی برای اولین بار به سالن میلاد می رود
بُمرانی برای اولین بار به سالن میلاد می رود

اجرای یک کنسرت خیریه

 

گروه موسیقی بُمرانی بعد از برگزاری چند کنسرت موسیقایی مختلف برای اولین بار در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران تازه ترین کنسرت خود را برگزار می کند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران نوزدهم اردیبهشت ماه امسال برای اولین بار میزبان گروه موسیقی بُمرانی با برگزاری یک کنسرت خیریه خواهد بود.

 

در این کنسرت که ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه توسط موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی و  مدیریت هنری سجاد افشاریان برگزار می شود، بهزاد عمرانی خواننده و گیتاریست، مانی مزکی ساز دهنی، جهانیار قربانی گیتار الکتریک، آرش عمرانی پیانو و کیبورد، کیارش عمرانی گیتار باس و آبتین یغماییان درام و کاخُن به عنوان نوازنده حضور دارند.

 

گروه موسیقی بمرانی از سال ۸۸ کار خود را در فضای مجازی آغاز کرد. این گروه موسیقایی در ادامه فعالیت های خود با تمرکز روی موسیقی کافه ای تجربه هایی را با چند گروه نمایشی داشتند و بعد از آن بود که به دلیل حال و هوای متفاوت موسیقی که ارایه دادند به برخی از مجموعه های تلویزیونی از جمله »خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان هم راه پیدا کردند.

 

این گروه که تا قبل از فعالیت رسمی در حوزه موسیقی بیشتر در صحنه های تئاتر حضور داشتند، طی سال های گذشته آلبوم های «اتوبوس قرمز» و «مخرج مشترک» را روانه بازار موسیقی کرده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131