باب دیلن، پل مک‌کارتنی و رولینگ استون روی یک صحنه اجرا می‌کنند

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1782

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

باب دیلن، پل مک‌کارتنی و رولینگ استون روی یک صحنه اجرا می‌کنند

باب دیلن، پل مک‌کارتنی و رولینگ استون روی یک صحنه اجرا می‌کنند

باب دیلن، پل مک‌کارتنی و رولینگ استون روی یک صحنه اجرا می‌کنند
باب دیلن، پل مک‌کارتنی و رولینگ استون روی یک صحنه اجرا می‌کنند

 

در کنسرتی سه روزه در کالیفرنیا، گروه معروف رولینگ استونز و راجر واترز، پل مک‌کارتنی، باب دیلن، نیل یانگ و هوو روی صحنه می‌روند.

 

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، در کنسرتی سه روزه در کالیفرنیا، گروه معروف «رولینگ استونز» و «راجر واترز» «پل مک‌کارتنی» «باب دیلن» «نیل یانگ و «هوو» به اجرای برنامه‌ای که در نوع همکاری این بزرگان موسیقی غربی بی‌نظیر است به روی صحنه می‌روند.

 

این کنسرت سه روزه با عنوان «سفر بیابان» در 7، 8 و 9 اکتبر سال جاری میلادی در شهر بیابانی «ایندیو» در کالیفرنیای جنوبی نزدیک «پالم اسپرینگ» که همزمان با جشنواره سالانه موسیقی «کوچیلا ولی موزیک» است برگزار می‌شود. قیمت بلیط‌های این کنسرت با نرخ 199 دلار نیز که از 9 ماه می فروش آن آغاز می‌شود در نوع خود قابل توجه است.

 

اجرای هم‌زمان این شش هنرمند بزرگ رویدادی است که برای اولین بار اتفاق می‌افتد. اولین اجرای این برنامه با خوانندگی «باب دیلن آغاز می‌شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131