محمد معتمدی در اصفهان روی صحنه می‌رود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 639

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

محمد معتمدی در اصفهان روی صحنه می‌رود

محمد معتمدی در اصفهان روی صحنه می‌رود

محمد معتمدی در اصفهان روی صحنه می‌رود
محمد معتمدی در اصفهان روی صحنه می‌رود

 

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی 31 اردیبهشت ماه در تالار رودکی شهر اصفهان روی صحنه می‌رود.

 

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، این کنسرت به آهنگسازی و تنظیم کنندگی سیامک بهبهانی اجرا خواهد شد. سیامک بهبهانی (پیانو)، پویا جهانمردی، سپهر رو‌حانی‌زاده (ویلن)، مسیح مردیها (ویلنسل)، امیر حسین منصوری (ویولا)، سیاوش روحانی (کلارینت)، امیر مهدی مقدم (عود)، بنیامین عارفان (فلوت) و سجاد منصوری (سازهای کوبه‌ای) نوازندگانی هستند که معتمدی را در این اجرا همراهی می‌کنند.

 

این اجرا طی 2 سانس در ساعت‌های 18 و 20:30 در تالار رودکی شهر اصفهان واقع در ملک شهر برگزار خواهد شد. بلیت‌های این اجرا نیز که 40 تا 60 هزارتوامان قیمت‌گذاری شده‌اند، از طریق سامانه ملی‌کنسرت به فروش می‌رسد.

 

محمد معتمدی همچنین قصد دارد با همکاری موسسه «آوای آبی رود»، یک دوره تور کارگاه آموزش آواز را در شهر های مختلف ایران و همچنین تهران برگزار کند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131