مسابقه «هزارصدا» با داوری بهمنی، درخشانی و مختاباد اجرا می‌شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 753

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مسابقه «هزارصدا» با داوری بهمنی، درخشانی و مختاباد اجرا می‌شود

مسابقه «هزارصدا» با داوری بهمنی، درخشانی و مختاباد اجرا می‌شود

مسابقه «هزارصدا» با داوری بهمنی، درخشانی و مختاباد اجرا می‌شود
مسابقه «هزارصدا» با داوری بهمنی، درخشانی و مختاباد اجرا می‌شود

دور تازه بخش موسیقی اصیل ایرانی برنامه «هزار صدا» پنج شنبه 20 خرداد با داوری محمدعلی بهمنی، مجیددرخشانی و عبدالحسین مختاباد در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، این برنامه به مناسبت ماه مبارک رمضان با مدیریت و اجرای آرش نصیری ساعت 21 برگزار می شود.

دراین دوره از مسابقات «هزارصدا» چهارگروه موسیقی اصیل ایرانی با حداقل 4 و حداکثر 9 عضو،  مدت ده دقیقه فرصت دارند تا آثار خود را در قالب ساز، آواز و تصنیف به اجرا درآورند. سپس آثار هنرمندان  با حضور سه کارشناس نامی حوزه موسیقی  و تماشاگران با رویکرد کارگروهی، اجرای مناسب، تصنیف خلاقانه بررسی و داوری می شود و گروه برگزیده برای حضور به دور بعدی این مسابقات معرفی می شوند.

در این برنامه همچنین، اشکان کمانگری خواننده جوان و شناخته شده موسیقی ایرانی به عنوان خواننده مهمان به اجرای تصنیف و آواز می پردازد.

علاقه مندان برای حضور دراین برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان شریعتی، سید خندان، خیابان جلفا مراجعه و یا با شماره تلفن های 20-22872818  تماس بگیرند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131