با اجرای آثاری از همایون خرم، ارکستر ملی مهر و وحید تاج

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 802

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با اجرای آثاری از همایون خرم، ارکستر ملی مهر و وحید تاج

با اجرای آثاری از همایون خرم، ارکستر ملی مهر و  وحید تاج

با اجرای آثاری از همایون خرم، ارکستر ملی مهر و وحید تاج
با اجرای آثاری از همایون خرم، ارکستر ملی مهر و وحید تاج

کنسرت «ارکستر ملی مهر» به رهبری «ناصر ایزدی» و خوانندگی «وحید تاج» با اجرای آثاری از «همایون خرّم» در تهران به روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، کنسرت «ارکستر ملی مهر» به رهبری «ناصر ایزدی» و خوانندگی «وحید تاج» با اجرای آثاری از «همایون خرّم» در تهران به روی صحنه می‌رود.

ناصر ایزدی آهنگساز و رهبر «ارکستر ملی مهر» ضمن اعلام خبر برگزاری این کنسرت، گفت: پس از اجرای موفق ارکستر ملی مهر در مراسم اختتامیه جشنواره نوای خرّم، که با استقبال گسترده علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی و آهنگ‌های جاودانه استاد همایون خرّم روبرو گردید، تصمیم گرفته شد با همکاری خانواده استاد همایون خرّم و حمایت مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش در سالگرد تولد ایشان (9 تیر) کنسرت دیگری توسط ارکستر ملی مهر و با اجرای آهنگهایی از این هنرمند بزرگ برگزار گردد، اما به دلیل هم زمانی با ماه رمضان اجرای این کنسرت به 22 و 23 تیرماه موکول گردید.

وی افزود: در این کنسرت که تمرینات آن از مدتی قبل آغاز گردیده است، ده اثر از شاخص‌ترین و خاطره انگیزترین ساخته‌های استاد خرّم توسط ارکستر مهر با خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شود.

ایزدی در ادامه اظهار داشت: یکی دیگر از بخش‌های این کنسرت اجرای یکی از آثار این استاد برجسته با پیانوی بردیا صدرنوری و ویولن حامد ابراهیمی همراه با خوانندگی وحید تاج خواهد بود.

این آهنگساز همچنین گفت: «ارکستر مهر که بسیار منسجم و پرقدرت و زیبا کارهای خود را به علاقه‌مندان موسیقی ایرانی ارائه می‌دهد از معدود ارکسترهایی است که سالیان سال بدون هیچگونه حمایت و پشتیبانی دولتی به اجرای برنامه مپردازد. وی ضمن تشکر از اعضای این ارکستر گفت که تمامی این دوستان، هنرمندان جوان، توانا و با اخلاقی هستند که تنها به دلیل عشق به هنر موسیقی و مهر و دوستی در این ارکستر به فعالیت مشغول هستند و خوشبختانه به مرور زمان با تلاش فراوان موفق شده‌اند این ارکستر را تبدیل به یکی از بهترین ارکسترهای ایرانی تبدیل نمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131