اجرای علیرضا قربانی در "لنز بورگاید" سوئیس

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1007

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای علیرضا قربانی در

اجرای علیرضا قربانی در "لنز بورگاید" سوئیس

اجرای علیرضا قربانی در
اجرای علیرضا قربانی در "لنز بورگاید" سوئیس

مدیر جشنواره: این گروه فوق‌العاده است

علیرضا قربانی که به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شده بود؛ همراه با سامان صمیمی و میلاد محمدی برنامه‌ای را روی صحنه برد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ علیرضا قربانی (خواننده) که طی روزهای گذشته تور کنسرت دخت پری‌وار را در تهران روی صحنه برده است؛ با استقبال بی‌سابقه مخاطبان مواجه شده و این کنسرت برای پنجمین بار برای روزهای شنبه و یکشنبه (19 و 20 تیر) تمدید شده است.

این کنسرت که به اجرای قطعات آلبوم دخت پری‌وار با آهنگسازی مهیار علیزاده اختصاص دارد؛ با همراهی نوازندگانی چون میثم مروستی (کنسرت مایستر)، ویلن نیلوفر محبی (ویلن)، پریسا پیرزاده (ویولا) آتنا اشتیاقی (ویلنسل)، فرشید پاتینیان (کنترباس)، امیر دارابی (پیانو) سایوری شفیعی (کلارینت)، حسام صدفی نژاد (ابوا)، میلاد عباسی (هورن)، آرین کشیشی (گیتار بیس)، پیمان حاتمی (سازهای الکترونیک) و  همایون نصیری (سازهای کوبه‌ای) تاکنون هفت شب در تالار وحدت برگزار شده است.

در کنار این یک گروه همخوان و یک گروه کارگردانی نیز همراه قربانی و نوازندگانش است.

طی روزهای گذشته نیز علیرضا قربانی که به منظور شرکت در هشتمین جشنواره موسیقی کلاسیک و فولک «لنز بورگاید» زوریخ عازم کشور سوییس شده بود؛ همراه با سامان صمیمی و میلاد محمدی برنامه‌ای را روی صحنه برد.

روت زنگر مدیر جشنواره «لنز بورگاید» در دعوتنامه‌ای که برای گروه ایرانی ارسال کرده از آنها به عنوان گروه فوق‌العاده موسیقی یاد کرده است. این فستیوال یکی از رویدادهای معتبر هنری اروپا محسوب می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131