سامان احتشامی در تالار وحدت پیانو می‌نوازد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 650

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سامان احتشامی در تالار وحدت پیانو می‌نوازد

سامان احتشامی در تالار وحدت پیانو می‌نوازد

سامان احتشامی در تالار وحدت پیانو می‌نوازد
سامان احتشامی در تالار وحدت پیانو می‌نوازد

سامان احتشامی قصد دارد کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای ضربی» را در تالار وحدت برگزار کند.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی این کنسرت اعلام کرد: سامان احتشامی طبق یک برنامه‌ریزی مفصل با همراهی گروه کُر فیلارمونیک ایران کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای ضربی» را در تالار وحدت روی صحنه خواهد برد.

این کنسرت ۱۳ و ۱۴ مردادماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت و این هنرمند پیانیست با رپرتواری متفاوت و استفاده از برخی آثار ماندگار موسیقی ایرانی، به دیدار مخاطبانش می‌رود.

سامان احتشامی در این کنسرت از ۸۰ خواننده در قالب «گروه کُر فیلارمونیک ایران» به رهبری  «علی‌رضا شفقی‌نژاد»  بهره خواهد برد و در این بین، سینا سلیم‌زاده، یلدا صمدی، پیمان جوانمرد و عمران فروزش هنرمندانی هستند که در کنار او به هنرنمایی خواهند پرداخت.

احتشامی پیش از این نیز کنسرت‌هایی را در تهران روی صحنه برده است که از آن جمله می‌توان به اجرای این نوازنده در سی و یکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر اشاره کرد.

او سال گذشته در تئاترهای گروه «پرچین» محمد رحمانیان به نوازندگی پرداخت که از آن جمله می‌توان به کنسرت - تئاتر «ترانه‌های قدیمی» اشاره کرد.

کنسرت مشترک سامان احتشامی با محسن شریفیان و  کنسرت «ویلن و پیانو؛ همایون خرم، سامان احتشامی» از دیگر برنامه‌های این نوازنده در سال‌های گذشته به‌شمار می‌رود که با استقبال  دوستداران موسیقی روبه‌رو شد و حالا پس از تجربه‌ی این اجراها، قرار است، جدیدترین ایده‌های خود را در قالب کنسرت «پیانو، ملودیکا و سازهای ضربی» در تهران روی صحنه ببرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131