سومین اجرای موسیقی حسنخانی در تالار وحدت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 756

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین اجرای موسیقی حسنخانی در تالار وحدت

سومین اجرای موسیقی حسنخانی در تالار وحدت

سومین اجرای موسیقی حسنخانی در تالار وحدت
سومین اجرای موسیقی حسنخانی در تالار وحدت

گروه موسیقی سنتی "حسنخانی" به سرپرستی "فرهاد طوطیان" 16و17 تیر ماه در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا؛ گروه موسیقی حسنخانی به سرپرستی فرهاد طوطیان و خوانندگی امیر ملک مسعودی برای سومین سال متوالی در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

در این اجرا  فرهاد طوطیان، هدی طاهری، مریم بی‌نیاز، فرزانه قیدی، علی اردکانی زادگان، نیما فتحی نسرین طالبیان، شروین ابا صلی، مرضیه دومیرانی و راحله آژِیر نوازندگان ویلن هستند.

حسن شهریاری نوازنده سنتور بابک جعفری شریف و احمد دهقان نوازنده تار، سارا احمدی نوازنده عود بهزاد کشایی نوازنده تنبک، سهیلا فاروتی نوازنده دف، و فائزه بحیرایی نوازنده فلوت هستند.

در این کنسرت قطعات کاروان، تنها ماندم؛ همراه نسیم، کعبه دلها، شب انتظار، دلم را بیخبر می‌بری، سرفصل، طاقتم ده، بازگشته و دگر چه خواهی توسط گروه اجرا خواهد شد.

گروه موسیقی سنتی "حسنخانی" 16 و17 تیرماه ساعت 21 در "تالار وحدت" روی صحنه می‌رود. علاقمندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت  ایران کنسرت مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131