صدای «ناصروحدتی» در فومن طنین انداز می شود

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 904

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

صدای «ناصروحدتی» در فومن طنین انداز می شود

صدای «ناصروحدتی» در فومن طنین انداز می شود

صدای «ناصروحدتی» در فومن طنین انداز می شود
صدای «ناصروحدتی» در فومن طنین انداز می شود

فومن- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اشاره به فرارسیدن عید سعیدفطر، از برگزاری کنسرت موسیقی سنتی با صدای «ناصر وحدتی» در این شهرستان خبر داد.

یوسف نیک انجام در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر اقدام به برگزاری کنسرت موسیقی سنتی کرده است.

وی افزود: این کنسرت توسط گروه موسیقی سنتی محلی- گیلانی با رهبری هنرمند نام آشنای استان «ناصروحدتی» برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ساعت برگزاری این کنسرت را ساعت ۲۱:۳۰ پنج شنبه ۱۷ تیرماه عنوان کرد و گفت: سالن شهدای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محل برگزاری این کنسرت است.

وی هدف از برگزاری کنسرت موسیقی سنتی را اجرای سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ترویج و احیای فرهنگ و هنر اصیل اسلامی و ایرانی و جذب هنرمندان و جوانان اعلام کرد.

نیک انجام ادامه داد: علاقه مندان برای تهیه بلیط این کنسرت می تواند به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن مراجعه کنند.

ناصر وحدتی خواننده فولکلور گیلکی است که حاصل چهار دهه تلاش او درعرصه موسیقی ارائه ده ها جلد کتاب به همراه آلبوم و ملودی های محلی از جمله «زرنگیس»، «شورم نقش» «دامون» و «آها بگو» بوده و در سال ۹۵ نیز آلبوم «رعنا» از او منتشر شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131