سینا حجازی: «فیش تو گلدون» ممنوع

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 914

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سینا حجازی: «فیش تو گلدون» ممنوع

سینا حجازی: «فیش تو گلدون» ممنوع

سینا حجازی: «فیش تو گلدون» ممنوع
سینا حجازی: «فیش تو گلدون» ممنوع

خواننده آلبوم «رویا» که قرار است در تاریخ یکم مرداد در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برود، درباره جزئیات این اجرا و طراحی جالب پوستر کنسرتش توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش ایلنا؛ سینا حجازی درباره طراحی پوستر جالب کنسرتش که در فضای مجازی هم مورد توجه قرار گرفته است، گفت: به علت همزمان بودن کنسرت با یکم مرداد ماه و اینکه سنبل ماه مرداد شیر است، با بزرگمهر حسین پور به طراحی پوستری با المانی از شیر و نگاهی به پوستر فیلم شیرشاه اقدام کردیم. تخصص ما این است که درمورد چیزهایی که تخصص نداریم زیاد اظهارنظر کنیم ولی در این مورد من کاملا به بزرگمهر اعتماد کرده و بدون هیچ تغییری پوستر طراحی شده توسط بزرگمهر ارائه شد.

حجازی درباره جزئیات کنسرت یکم مرداد در تهران نیز توضیح داد: در این اجرا برای چند قطعه جدید به جز کارهای قبلی درحال تمرین هستیم و این بار با ارکستری جوانتر، پویاتر و باانگیزه تر روی صحنه خواهم رفت.

او افزود: در این کنسرت قطعات دیدی داری، لیلی، باریدم، بارون و ... را با دیگر آثاری که برخی از آنها سوپرایزهای کنسرت ماست، اجرا خواهیم کرد.

خواننده تیتراژ «مسیر انحرافی» درباره اجرای زنده در سایر شهرهای کشور نیز گفت: برنامه‌ریزی‌هایی برای اجرا در شهرهای دیگر انجام شده که بزودی اعلام می‌کنیم و در سایر شهرهای کشور نیز به اجرای برنامه خواهیم پرداخت.

وحید بقراط پور (صدابردار استودیو فراز تهران) که تقریبا تمام ارکسترهای تهران در آن استودیو تمرین می کنند، درباره سینا حجازی و گروهش اغتقاد دارد: تنها گروهی که بدون لب تاب و هیچ پلیری وارد سالن می شود بند سینا حجازی است و با 11نفر نوازنده 3 کرال (نفر گروه کر) تمرین می کنند. سینا از جمله افرادی ست که به واقع اعتقاد دارد «فیش تو گلدون» ممنوع! و برای مخاطبی که کنسرتش می‌آید، احترام قائل است.

سینا حجازی سال گذشته و پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی خود «رویا» دو بار در تهران روی صحنه رفت و به اجرای زنده پرداخت.

کنسرت‌های این خواننده با استقبال دوستدارانش رو به رو شد و این در حالی­ست که این خواننده در ماه‌های گذشته به مرور با انتشار تک قطعات جدیدش با موضوعات عمدتا اجتماعی، بیش از پیش مورد توجه دوستداران موسیقی قرار گرفته است.

آثار سینا حجازی در سبک «رگه» تولید و منتشر می­‌شوند و فضای موسیقی و تنظیم آثارش جوری ست که معمولا انرژی مثبت بالایی را به سمت مخاطبش روانه می‌کند.

کارلوس کروش مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال  ایران از بین خواننده‌های ایرانی به کارهای سینا حجازی علاقه فراوانی دارد.

او چندی پیش از علاقه‌اش به این خواننده سخن گفت و رسانه‌های ورزشی هم نوشتند که در اتوبوس تیم ملی فوتبال ایران، گاهی اوقات ترانه‌های سینا حجازی پخش می‌شود.

سینا حجازی فرزند صدرالدین حجازی یکی از بازیگران پیشکسوت ایرانی است. حجازی که تاکنون بیش از 30 ترانه منتشر کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131