ناصر چشم آذر و اجرای باران عشق در تالار وحدت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 2698

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ناصر چشم آذر و اجرای باران عشق در تالار وحدت

ناصر چشم آذر و اجرای باران عشق در تالار وحدت

ناصر چشم آذر و اجرای باران عشق در تالار وحدت
ناصر چشم آذر و اجرای باران عشق در تالار وحدت

ناصر چشم آذر پس از کنسرت موفق خود در سال گذشته؛ ۱۸ و ۱۹ مرداد ماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود و کنسرت شب باران عشق را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اجرای این کنسرت و رپرتوار آن توسط یک ارکستر سمفونیک و گروه کر انجام می‌شود و نوازندگی پیانو در اجرا برعهده ناصر چشم آذر است البته با این تفاوت که این بار فرهاد هراتی به عنوان رهبر ارکستر با چشم آذر همکاری نخواهد داشت.

در این اجرا قرار است قطعاتی از موسیقی فیلم خواهران غریب (اى نام تو بهترین سرآغاز، توانا بود هر که دانا بود، بوى ماه مهر، مادر من، صد دانه یاقوت،باز باران)، قطعاتى از باران عشق (باران عشق، انتظار، شور عشق) و قطعاتى از موسیقى فیلم‌هایی چون تاراج و می‌خواهم زنده بمانم ساخته ایرج قادرى، قارچ سمى ساخته ملاقلى پور و قصه‌هاى مجید ساخته کیومرث پوراحمد  اجرا شود.

این کنسرت ۱۸ و ۱۹ مرداد ماه از ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود و بلیت آن از طریق سایت ایران کنسرت به فروش می‌رسد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131