اجرای آثار «همایون خرم» در تالار وحدت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 670

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای آثار «همایون خرم» در تالار وحدت

اجرای آثار «همایون خرم» در تالار وحدت

اجرای آثار «همایون خرم» در تالار وحدت
اجرای آثار «همایون خرم» در تالار وحدت

ارکستر ملی مهر» با اجرای آثار همایون خرم ۲۳ و ۲۴ تیرماه در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا، خانه موسیقی اعلام کرد که این کنسرت با عنوان «آن‌چه گذشت» به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی وحید تاج، با اجرای آثار خاطره‌انگیز زنده‌یاد همایون خرم ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

در این اجرا ساخته‌های شاخص و خاطره‌انگیز خرم مانند اشک من هویدا شد، باز آمدی، در میان گل‌ها، افسانه شیرین، قصه‌گو، گل همراه نسیم (انتظار)، گمشده و ... با خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شود.

یکی دیگر از قسمت‌های این کنسرت بداهه‌نوازی و اجرای اثری از این استاد با پیانوی بردیا صدرنوری و ویولن حامد ابراهیمی خواهد بود.

اعضای «ارکستر مهر» را ناصر ایزدی (رهبر ارکستر)، وحید تاج، علیرضا دریایی، حامد ابراهیمی، رضا رضاپور، بردیا امیری، روژین عدالت، حسین واحدی، حسام استیلایی، بهاره بیات، داریوش حجازی، حمیدرضا باقری، احمدرضا نیکخو، ارسلان علیزاده، پروانه انارکی، نیلوفر ابراهیمی، علی شمس‌آبادی، آزاده امیری، نیلوفر هداوند، دنیا فتحی، کامران یعقوبی، امیر شکرابی، صدیقه شعبانی و بهاره آخوندی تشکیل می‌دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131