محمد معتمدی کارگاه آواز برگزار می‌کند/ آماده شدن برای کنسرت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 788

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محمد معتمدی کارگاه آواز برگزار می‌کند/ آماده شدن برای کنسرت

محمد معتمدی کارگاه آواز برگزار می‌کند/ آماده شدن برای کنسرت

محمد معتمدی کارگاه آواز برگزار می‌کند/ آماده شدن برای کنسرت
محمد معتمدی کارگاه آواز برگزار می‌کند/ آماده شدن برای کنسرت

خواننده موسیقی ایرانی مرداد ماه امسال با حضور در شهر قزوین برای علاقه مندان خوانندگی کارگاه آواز ایرانی برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی نوزدهم مرداد ماه امسال با حضور در شهر قزوین کارگاه آواز ایرانی برگزار می کند.

در این کارگاه یک روزه که با همت انجمن موسیقی قزوین، بنیاد پژوهشی هنر و موسیقی و شرکت «آوای آبی رود» برگزار می شود مباحثی چون شیوه ها و روش های تمرین (معلم خود بودن) و زیبایی شناسی اَکسنت و نُوانس در آواز ایرانی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

این خواننده موسیقی ایرانی که طی ماه های گذشته در برنامه های داخلی و خارجی حضور داشته در هفته های آینده کنسرت هایی را برای مخاطبان خود در حوزه موسیقی ایرانی اجرا می‌کند. اجرای قطعاتی از آثار بهزاد عبدی با همراهی گروه «خنیاگران مهر» از جمله برنامه هایی است که محمد معتمدی در تالار وحدت به مخاطبان ارائه خواهد داد. در اجرای این رپرتوار که بر مبنای اشعاری از ادبیات کهن و معاصر شکل گرفته‌، گروه نوازندگان بانوان «خنیاگران مهر» به سرپرستی نیوشا بریمانی در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131