اجرای نوازنده ایرانی با همراهی نوازنده مصری در برج آزادی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 954

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای نوازنده ایرانی با همراهی نوازنده مصری در برج آزادی

اجرای نوازنده ایرانی با همراهی نوازنده مصری در برج آزادی

اجرای نوازنده ایرانی با همراهی نوازنده مصری در برج آزادی
اجرای نوازنده ایرانی با همراهی نوازنده مصری در برج آزادی

ماهان میر عرب گیتاریست موسیقی جز به همراه یک پرکاشنیست مصری- اتریشی، ۳۱ تیرماه در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر،  ماهان میرعرب به همراه یک پرکاشنیست مصری- اتریشی با نام امیر وهبا در برج آزادی به اجرای موسیقی می‌پردازد. در این کنسرت دارا دارایی باس و گلنار شهیار گیتار هم در ۲ قطعه به عنوان مهمان حضور خواهند داشت و آثاری از ماهان میرعرب اجرا می‌شود که ترکیبی از موسیقی نواحی مختلف دنیا مثل ایران، ترکیه، موسیقی کردی، عربی، آفریقایی و کوبایی و تلفیق آنها با موسیقی جز است.

ماهان میرعرب دو سال پیش آلبوم موسیقی «۹:۴۰» را همزمان در اتریش و ایران با نام «Persian Side of Jazz» که توفیق بین‌المللی هم پیدا کرد، اجرا کرد.

آخرین حضور این نوازنده روی صحنه به ۲ سال پیش برمی‌گردد که به همراه دارا دارایی و شایان فتحی در آموزشگاه «سرنا» به اجرای موسیقی پرداختند.

 کنسرت گروه موسیقی ماهان میر عرب ۳۱ تیرماه از ساعت ۲۱ در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131