آماده اجرای کنسرت «به همان سادگی» می‌شوم

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 681

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آماده اجرای کنسرت «به همان سادگی» می‌شوم

آماده اجرای کنسرت «به همان سادگی» می‌شوم

آماده اجرای کنسرت «به همان سادگی» می‌شوم
آماده اجرای کنسرت «به همان سادگی» می‌شوم

نامگذاری آلبوم جدید

آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه امسال کنسرت «به همان سادگی» را در تالار رودکی تهران به خوانندگی مسعود یکتا برگزار می کند.

مزدا انصاری آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی که در آخرین روزهای ماه مرداد کنسرت خواهد داشت در این باره به خبرنگار مهر گفت: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد ماه کنسرت «به همان سادگی» را به خوانندگی مسعود یکتا در تالار رودکی روی صحنه می برم که در این کنسرت علاوه بر نوازندگانی که قبلا با آنها همکاری داشتم، دو نوازنده جدید نیز حضور می یابند.

وی ادامه داد: در کنسرت پیش‌رو قطعات ماندگار هنرمندان پیشکسوت موسیقی ایرانی از جمله روح الله خالقی، انوشیروان روحانی، همایون خرم، علی تجویدی، همایون خرم، بزرگ لشگری برای مخاطبان اجرا می شود که مطمئنم این قطعات با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه می شود. در کنسرت پیش رو تمامی فرم های اجرایی مانند همان فرم های قدیمی خواهد بود و تنها با اضافه شدن نوازنده فلوت و تار شکل و شمایل متفاوت تری نسبت به کنسرت قبلی خواهد داشت. البته ما در کنسرت پیش رو دو نوازی هایی هم خواهیم داشت که این آثار نیز به نسبت اجراهای گذشته کارهای جدیدی خواهند بود.

انصاری درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه موسیقی گفت: کارهای آماده ای برای ضبط و تولید دارم که هنوز برای آنها تصمیمی نگرفته ام اما کارهای مربوط به تازه ترین آلبومم به پایان رسیده و در مرحله انتخاب اسم است که به طور حتم طی هفته های آینده تکلیف آن نیز مشخص می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131