سومین جایزه موسیقی نوای خرم کلید خورد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 700

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین جایزه موسیقی نوای خرم کلید خورد

سومین جایزه موسیقی نوای خرم کلید خورد

سومین جایزه موسیقی نوای خرم کلید خورد
سومین جایزه موسیقی نوای خرم کلید خورد

سومین دوره جشنواره و جایزه موسیقایی همایون خرم با «نوای خرم» از روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سومین دوره جشنواره و جایزه  موسیقایی همایون خرم با «نوای خرم» از ساعت ۲۰:۳۰ روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران تهران آغاز می شود.

در این مراسم که توسط موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» برگزار می شود علاوه بر چند اجرای موسیقایی، از پوستر این دوره از جشنواره نیز رونمایی خواهد شد، ضمن اینکه تجلیل از محمد دولو عکاس پیشکسوت موسیقی نیز از از دیگر قسمت های برنامه است.

اجرای موسیقی زنده گروه‌های برگزیده دومین دوره جشنواره همایون خرم  با ضرب آهنگ (تهران)، ترنم مهر (شهریار)، گمشده (اصفهان)، گلها (کرمان) و مهرنواز (چالوس) و اجرای چند دونوازی بخش دیگر این برنامه است.

علاقه مندان برای حضور دراین برنامه می توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا مراجعه کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131