داماهی و کامنت با یکدیگر در کاخ نیاوران می‌نوازند / اجرای قطعات منتخب

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 647

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

داماهی و کامنت با یکدیگر در کاخ نیاوران می‌نوازند / اجرای قطعات منتخب

داماهی و کامنت با یکدیگر در کاخ نیاوران می‌نوازند / اجرای قطعات منتخب

داماهی و کامنت با یکدیگر در کاخ نیاوران می‌نوازند / اجرای قطعات منتخب
داماهی و کامنت با یکدیگر در کاخ نیاوران می‌نوازند / اجرای قطعات منتخب

دو گروه پرطرفدار کامنت و داماهی؛ برای نخستین بار قرار است در فضای باز کاخ نیاوران روی صحنه بروند.

به گزارش ایلنا؛ گروه کامنت و داماهی که پیشتر در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفتند؛ بار دیگر قرار است در فستیوال بارانا اجرایی را برای مخاطبان روی صحنه ببرند با این تفاوت که قرار است این دو گروه اجرایی مشترک را در یک روز روی صحنه کاخ نیاوران برای مخاطبان ارائه کنند.

این کنسرت که یک‌شنبه ٢٤ مرداد از ساعت نه و نیم شب برگزار می‌‌شود با اجرای قطعات دخترک، محله‌ی خاموشان، صندلی، یار عزیز بمان، شب‌های روز، ترنگ، گل‌بوته، مردن مردانه، گوشواره، سامبای بهار، صدا، سوگند و لنج و بیوه از سوی گروه داماهی همراه است.

اعضای داماهی را دارا دارایی (گیتار باس، آهنگساز)، رضا کولغانی (خواننده)، حمزه یگانه (کیبورد و آهنگساز)، ابراهیم علوی (گیتار، عود و آهنگساز) و شایان فتحی (درامز) تشکیل می‌دهند.

همچنین در این کنسرت گروه کامنت؛ قطعاتی چون فرشته مرگ، با مسیر باد، بی‌تو، کی می‌رسیم، هی تو، لحظه‌ها، اطراف ما، می‌رسیم، تنهایی‌ها، می‌ریم بالاتر، دایره‌ها و شایدها را اجرا می‌کند.

کیان پورتراب (خواننده و ترانه سرا)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، بردیا امیری (درامز)، اشکان آبرون (کیبورد) و آرین کشیشی (گیتار باس) اعضای گروه کامنت هستند.

کنسرت کامنت و داماهی که از پرطرفدارترین گروه‌های موسیقی کشور هستند و بیشتر به عنوان گروه موسیقی تلفیقی شناخته می‌شوند قرار است در فضای باز کاخ نیاوران برگزار شود و منتخب قطعات گروه برای مخاطبان اجرا شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131