دوئل در آینه رضا یزدانی برای اولین بار در رودکی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 682

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دوئل در آینه رضا یزدانی برای اولین بار در رودکی

دوئل در آینه رضا یزدانی برای اولین بار در رودکی

دوئل در آینه رضا یزدانی برای اولین بار در رودکی
دوئل در آینه رضا یزدانی برای اولین بار در رودکی

تهیه کننده کنسرت رضا یزدانی گفت: رضا یزدانی با اجرای آلبوم دوئل در آینه برای اولین بار در اصفهان و همچنین منتخبی از آلبوم‌های قبلی به صحنه می‌رود.

ابراهیم حاج هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: رضا یزدانی با اجرای آلبوم دوئل در آینه برای اولین بار در اصفهان و همچنین منتخبی از آلبوم‌های قبلی در تالار رودکی به روی صحنه می‌رود.
 
وی با بیان اینکه نزدیک به 14 قطعه در این کنسرت توسط رضا یزدانی اجرا خواهد شد، افزود: این کنسرت در روز جمعه 29 مرداد ماه در سانس‌های 18 و 21 اجرا می‌شود.

این تهیه کننده کنسرت ادامه داد: تهیه بلیط از طریق سایت www.navayemehr.ir صورت خواهد گرفت. همچنین قیمت بلیط از 50 هزار تومان تا 65 هزار تومان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131