کاکوبند» بازهم روی صحنه می‌رود/ اجرای «دعوت» در عید قربان

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 675

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاکوبند» بازهم روی صحنه می‌رود/ اجرای «دعوت» در عید قربان

کاکوبند» بازهم روی صحنه می‌رود/ اجرای «دعوت» در عید قربان

کاکوبند» بازهم روی صحنه می‌رود/ اجرای «دعوت» در عید قربان
کاکوبند» بازهم روی صحنه می‌رود/ اجرای «دعوت» در عید قربان

گروه کاکوبند برای دومین بار در طول فعالیت‌های خود کنسرتی را طی دو سانس 17:30 و 21 برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ گروه پرطرفدار کاکوبند که در طول مدت فعالیتش کمتر اجرای زنده داشته؛ قرار است بار دیگر در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه برود. این کنسرت طی دو سانس در روز عید سعید قربان برگزار می‌شود و به اجرای قطعات آلبوم «دعوت» اختصاص دارد.

در این کنسرت قطعات آلبوم دعوت با تنظیم مجدد اجرا می‌شود و برخی قطعات تازه نیز از کاکوبند شنیده خواهد شد.

کاکوبند در سال ۲۰۰۷ میلادی با دعوت جلال مشفق از نیما و پویا (صرافی مهر) به منظور همکاری برای تولید اثر موسیقی جهانی تشکیل شد. این گروه ضمن ترکیب احساسات ملودیک شرقی با تکنیک های موسیقی غرب، با محوریت موضوعات انسانی، قطعات متعددی را برای آلبوم موسیقی تولید نمود. (سیاره من) قطعه‌ای است که در قالب نماهنگ با موضوع (انسانی علیه انسان) با کارگردانی برادران بوشهری در نخستین دورۀ جایزه ققنوس برنده جایزه بهترین نماهنگ شد.

(امیر علیزاده) یکی از موزیسین‌هایی است که برای همکاری به این گروه دعوت شده و او قطعات را برای اجرای زنده بار دیگر تنظیم می‌کند. خوانندگی و آهنگسازی این قطعات را (نیما و پویا) به عهده داشته‌اند که بار تنظیم قطعات و میکس و مسترینگ به عهده نیما صرافی مهر بوده است.

کاکوبند در موسیقی‌های خود از زبان خاصی بهره نمی‌برد و صرفا با استفاده از احساسات و فارغ از هرگونه جغرافیای زبانی؛ قطعات خود را اجرا می‌کند.

بلیت فروشی کنسرت جدید کاکوبند از طریق سایت ایران کنسرت انجام می‌شود و بهای بلیت آن از چهل و پنج هزار تومان تا صد و سی هزار تومان تعیین شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131