علیزاده، آزاد، غانم، دال، ژیوار، شرق، پدرام در کنسرت های شهریور نود و پنج

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 855

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کنسرت های شهریور نود و پنج

علیزاده، آزاد، غانم، دال، ژیوار، شرق، پدرام در کنسرت های شهریور نود و پنج

کنسرت های شهریور نود و پنج
کنسرت های شهریور نود و پنج

بنیاد رودکی با در اختیار داشتن تالار وحدت، تالار رودکی و مجموعه برج آزادی، در آخرین ماه تابستان میزبان برنامه‌های مختلفی در حوزه موسیقی است.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی بنیاد رودکی برنامه‌ها و کنسرت‌های این مرکز را به این ترتیب معرفی کرده است:

تالار وحدت

کنسرت «ستاره قطبی» به سرپرستی بهاره‌ ایلچی ۴ و ۵ شهریورماه ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

حسین علیزاده نیز در همین دو روز ساعت ۲۱:۳۰ در همین تالار بداهه‌نوازی خواهد کرد. این اجرای تابستانی شامل بداهه‌نوازی‌های حسین علیزاده است که با تنبک حمید قنبری همراه می‌شود. علیزاده این اجرا را پیش از سفرش به خارج از کشور تدارک دیده است.

تالار وحدت روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ساعت ۲۱:۳۰ به ترتیب میزبان کنسرت سنتی «بحر نور» و کنسرت ارکستر «بل کانتو» به سرپرستی نیما پناهی‌ها خواهد بود.

گروه «خنیا» به سرپرستی پری ملکی روزهای ۹  و ۱۰ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ در این تالار روی صحنه می‌رود. همچنین کنسرت گروه نغمه غلامی ۱۰ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

کنسرت گیتار «خوان مارتین» از ۱۴ تا ۱۶ شهریور ساعت ۱۵ و کنسرت «دف‌نوازان جم» به سرپرستی رضا دربندی ۱۵ و ۱۶ همین ماه در این تالار اجرا می‌شود.      

کنسرت «ارف» به سرپرستی مسعود نظر ۲۱ و ۲۲ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برگزار می‌شود و رحیم شهریاری با همراهی گروه «آراز» در همین تالار ساعت ۲۱ روزهای ۲۲ و ۲۳ همین ماه روی صحنه می‌رود.

۲۵ شهریورماه در ساعت ۱۵ نیز «ژیوار» برای بانوان اجرا می‌کند. همین روز در ساعت ۲۱، کنسرت موسیقی محلی «روناک» به سرپرستی کیوان علی‌محمدی برگزار می‌شود.

سیمین غانم ۲۶ شهریور ساعت ۱۵ در تالار وحدت برای بانوان هنرنمایی می‌کند، ساعت ۲۱:۳۰ همین روز نیز داود آزاد در این تالار کنسرت می‌دهد.

دو اجرای آخر تالار وحدت در شهریورماه به ترتیب به کنسرت گروه «دال» و کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی اختصاص دارد. گروه «دال» ۲۷ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ و ارکستر سمفونیک تهران ۲۹ و ۳۰ شهریور به رهبری شهرداد روحانی ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌روند.

تالار رودکی

ارکستر «شرق» به سرپرستی مهدی عبدالوهاب ۲ تا ۴ شهریور ساعت ۲۱ در این سالن اجرا خواهد داشت. ۵ شهریور ساعت ۱۵ و ۱۸ ارکستر «ایران زمین» به سرپرستی سودابه سالم در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

گروه آوازی به رهبری مارکوس دتربک (آلمان( ۹ شهریور ساعت ۲۱ در این سالن هنرنمایی خواهد کرد.

رسیتال آواز «بی‌حصار» به سرپرستی مسعود یکتا نیز در دو روز پایانی آخرین ماه تابستان ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.

برج آزادی

کنسرت گروه «بدرام» به سرپرستی محمد شیخ قاسمی ۲۱ و ۲۲، کنسرت گروه موسیقی «کهت میان» به سرپرستی همایون مجدزاده ۲۳ و ۲۴ شهریور، کنسرت گروه موسیقی «امیان» به سرپرستی عماد اجلال و خوانندگی کیان کردستانی ۲۵ شهریور، کنسرت سعید مدرس ۲۸ و همچنین کنسرت گروه موسیقی شهاب صادقی ۲۹ و ۳۰ شهریور در برج آزادی اجرا خواه شد.

هفته موسیقی نواحی تهران روزهای ۱ تا ۶ شهریور در برج آزادی و جشنواره موسیقی جوان از ۷ تا ۲۳ شهریور در تالار رودکی برگزار خواهند بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131