اجرای کنسرت «اپرت پرپری» در تالار وحدت

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 856

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اجرای کنسرت «اپرت پرپری» در تالار وحدت

اجرای کنسرت «اپرت پرپری» در تالار وحدت

اجرای کنسرت «اپرت پرپری» در تالار وحدت
اجرای کنسرت «اپرت پرپری» در تالار وحدت

گروه موسیقی ۳۵۰ نفری پارس، کنسرت «اپرت پرپری» را در روزهای هفتم، هشتم و نهم مهر در تالار وحدت اجرا می کند.

این کنسرت با عنوان «اپرت پرپری»، براساس نوشته یانا سیکوا نویسنده مجارستانی، با بازنویسی محمد چرم شیر به آهنگسازی و رهبری ناصر نظر به مناسبت روز جهانی کودک اجرا می شود.

اپرت پرپری، تلاش های پری کوچکی را روایت می کند که می کوشد با تمرین جادوگری طلسم افتراها درباره پدر ومادرش را بشکند و آنان را نجات دهد.

پرپری با اجرای گروه موسیقی پارس به رهبری و آهنگسازی ناصر نظر و کارگردانی ماندانا کریمی ۷ و ۸ و ۹ مهرماه ساعت ۱۸:۱۵  در تالار وحدت برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131