اجرای گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 1265

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اجرای گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی

اجرای گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی

اجرای گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی
اجرای گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی

گروه موسیقی سنتی مینیاتور در همایش «مستی سلامت می‌کند» به سرپرستی و خوانندگی میثم مروستی هشتم مهرماه ساعت ۱۵ در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی نیاوران، این کنسرت که با همراهی نمایش آیینی برگزار می‌شود، شامل قطعاتی از گروه مینیاتور روی اشعار مولانا، سخنرانی درباره پیوند موسیقی و عرفان در اشعار مولانا و اهدای جوایز به نفرات برگزیده شرکت‌کننده در فراخوان «مستی سلامت می‌کند» است.

گروه مینیاتور در این همایش با بهره‌گیری از تسلط اعضای گروه در حوزه موسیقی ایرانی، کلاسیک و تلفیقی برای نخستین‌بار به اجرای همزمان موسیقی و نمایش توسط خود اعضای گروه خواهد پرداخت، تا گامی در راه تجربه‌ای نو در جهت اجرای چند وجهی موسیقی و نمایش به‌شکل استاندارد و حرفه‌ای بردارد.

در این اجرا، پاشا هنجنی با ساز نی، بابک غسالی با سازعود، پویا سرایی سنتور، نیلوفر محبی با ساز ویولن، آتنا اشتیاقی ویلنسل، پریسا پیرزاده با ساز ویولا، شایان ریاحی و فرهاد صفری با سازهای کوبه‌ای، مسعود آذین با ساز تار، گروه را همراهی خواهند کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131