جشنواره پاپ در هرمزگان برگزار می‌شود/ناصریا فراخوان داد

نوشته شده توسط persianartmusic Posted in کنسرت ها بازدید: 533

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشنواره پاپ در هرمزگان برگزار می‌شود/ناصریا فراخوان داد

جشنواره پاپ در هرمزگان برگزار می‌شود/ناصریا فراخوان داد

جشنواره پاپ در هرمزگان برگزار می‌شود/ناصریا فراخوان داد
جشنواره پاپ در هرمزگان برگزار می‌شود/ناصریا فراخوان داد

انجمن موسیقی استان هرمزگان فراخوان نخستین جشنواره موسیقی «ناصریا» را با هدف فراهم آوردن شرایط ظهور و بروز استعدادهای جوان این حوزه در منطقه هرمزگان منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، در متن فراخوان نخستین جشنواره «ناصریا» آمده است: جشنواره موسیقی جوان مولودی است زاییده ذهن و دوراندیشی هنرمندان و مدیران وقت انجمن موسیقی هرمزگان تا به بهانه برگزاری‌اش، هم تنور این هنر گرم بماند و هم جوانان مستعد و خلاق، عرصه‌ای برای ارائه آثار هنری داشته باشند.

 متولیان این جشنواره همواره کوشیده‌اند شرایطی را مهیا کنند تا هنرمندان جوان در عرصه موسیقی از گوشه گوشه استان هرمزگان پای در میدان رقابتی هنری بگذارند که نتیجه‌اش شناسایی رویش‌ها و جوشش‌های تازه برای مسئولین است و محکی جدی برای عیار و اعتبار هنری هنرمندان جوان و جویای نام.

جشنواره موسیقی ناصریا همچنان پنجره‌ای است به سوی جوانان شوریده و با انگیزه که گاهی صدایشان را با کمترین امکانات به گوش جهانیان می‌رسانند و بروز استعدادشان را از میان انبوه آثار متنوع رسیده به دبیرخانه جشنواره می‌یابند و ارزیابی درجه و اعتبار فنی و هنری و مفهومی کارشان را به نگاه مبتنی بر تخصص و تجربه و زیبایی شناسی داورانی می‌سپارند که اصولی‌ترین تعهدشان در امر داوری، بی‌طرفی‌شان است و بس.

چه بسیار هنرمندان به‌نامی که از رهگذر کسب تجربه در جمع رقیبان جشنواره هنر جوان، و جشنواره‌هایی ازاین دست، اینک در جامعه هنری، صاحب قدر و شأنی هستند و سر بر آسمان مفاخر موسیقی ایران  می‌سایند و خود بزرگی از بزرگان دنیای هنر شده‌اند.

شورای سیاستگذاری:

رئیس شورا و دبیر جشنواره: کیانوش جهانبخش/ اعضای شورا: علی امینی، حجت حاجی زاده، علی ابوالقاسمی، نوید عبداللهی/ مدیر اجرایی: محمدرضا اقدسی مینابی/ کمیته اطلاع رسانی: محمد ذاکری نژاد

 مقررات و شرایط ثبت نام:

حداکثر سن شرکت کنندگان ۲۴ سال است.

خوانندگان حرفه ای که اقدام به انتشار آلبوم یا برگزاری کنسرت نموده اند حق شرکت در این جشنواره را ندارند.

 جشنواره  فقط در بخش خوانندگی پاپ است

 شرکت کنندگان باید با انتخاب یکی از آثار زنده یاد ناصر عبداللهی که توسط  دبیرخانه تنظیم مجدد می گردد و در کانال تلگرام انجمن موسیقی منتشر خواهد شد، اقدام به خوانندگی نموده و اثر خود را مجدد ارسال نمایند.

هیات  داوران پس از بررسی مقدماتی آثار ارائه شده نسبت به انتخاب نفرات در مرحله ی نهایی که در تاریخ ۹ و ۱۰ دی ماه برگزار می گردد اقدام خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131