محمد معتمدی در تالار وحدت بداهه‌خوانی می‌کند

Posted in کنسرت ها بازدید: 623

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

محمد معتمدی در تالار وحدت بداهه‌خوانی می‌کند

محمد معتمدی در تالار وحدت بداهه‌خوانی می‌کند

محمد معتمدی در تالار وحدت بداهه‌خوانی می‌کند
محمد معتمدی در تالار وحدت بداهه‌خوانی می‌کند

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که اخیرا تور کنسرت‌های داخلی خود را از شاهرود و یزد آغاز کرده، در تاریخ ٤ اسفند و ساعت ٢١:٣٠ قطعات جدید خود را در تالار وحدت تهران روی صحنه خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فروش بلیت این کنسرت از امروز آغاز شده و در این اجرا معتمدی علاوه بر آثاری همچون «کویر» و «پرواز» به اجرای آوازهای بداهه بر روی شعرای معاصر و کهن خواهد پرداخت.

اعضای گروه محمد معتمدی را در این برنامه امیر مهدی مقدم نوازنده عود و تنظیم کننده قطعات، مسیح مردیها نوازنده ویلنسل، احمد محمودیان نوازنده دودوک و کلارینت، داوود اسلفی نوازنده پیانو و پویان جمشیدی نوازنده سازهای کوبه ای تشکیل خواهند داد. فروش بلیط کنسرت زمستانی محمد معتمدی در تالار وحدت از امروز در سایت 84200 آغاز شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131