کیهان کلهر به آمریکا سفر می‌کند

Posted in کنسرت ها بازدید: 672

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کیهان کلهر به آمریکا سفر می‌کند

کیهان کلهر به آمریکا سفر می‌کند

کیهان کلهر به آمریکا سفر می‌کند
کیهان کلهر به آمریکا سفر می‌کند

اجرای «شهر خاموش» توسط ارکستر فیلارمونیک اورلاندو

ارکستر فیلارمونیک اورلاندو به رهبری اریک جیکوبسن قطعه «شهر خاموش» کیهان کلهر را با حضور این نوازنده کمانچه اجرا می‌کند.

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، ارکستر فیلارمونیک اورلاندو به رهبری «اریک جیکوبسن» قطعه «شهر خاموش» کیهان کلهر را با حضور این نوازنده کمانچه ایرانی را در تاریخ 27 فوریه برابر با 9 اسفند اجرا می‌کند.

کیهان کلهر در این اجرا که در سالن «The Plaza Live» برگزار خواهد شد به عنوان نوزانده کمانچه ارکستر فیلارمونیک اورلاندو را اجرا می‌کند. علاوه بر قطعه «شهر خاموش» کلهر در این کنسرت قطعه «Overture to Oberon» از «WEBER»، قطعه «Fantasia Upon One Note» از «PURCELL» و همچنین سمفونی شماره 3 «SCHUMANN» اجرا خواهد شد.

کیهان کلهر پیش از این سابقه همکاری با «اریک جیکوبسن» رهبر ارکستر فیلارمونیک اورلاندو  را در گروه‌های «کوارتت بروکلین رایدر» و همچنین گروه «جاده ابریشم» را داشته است.

بنابر این گزارش، «شهر خاموش» به یاد قربانیان شهر حلبچه که مورد حمله شیمیایی رژیم وقت عراق قرار گرفته بود اجرا شده و نام آن نیز اشاره به همین رخداد دارد، کلهر دلیل این امر را عدم توجه کافی در زمان رخداد این فاجعه عنوان کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آیا میدانید

  • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

      چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

  • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

    چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام
09226521131