ارکستر باژ و اجرای موسیقی‌ فیلم‌

Posted in کنسرت ها بازدید: 857

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارکستر باژ و  اجرای موسیقی فیلم

ارکستر باژ و اجرای موسیقی‌ فیلم‌

ارکستر باژ و  اجرای موسیقی فیلم
ارکستر باژ و اجرای موسیقی فیلم

ارکستر بزرگ «باژ» با اجرای موسیقی فیلم‌های «محمد رسول‌الله»، «خوب بد زشت»، «پدرخوانده»، «از سرزمین شمالی»، «سربداران» برای اولین بار در تالار فارابی روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری فارس، رپرتوار اجرایی فیلم‌های شاخص ایران و جهان توسط ارکستر «باژ» به رهبری حمید میبدی با ارکستری 45 نفری به اجرا درمی‌آید.

ارکستر بزرگ «باژ» اجرای موسیقی فیلم‌های «محمد رسول‌الله» «خوب بد زشت» «پدرخوانده» «از سرزمین شمالی» «سربداران» برای اولین بار در تالار فارابی به روی صحنه خواهد برد.

آرمان نیک‌پور و نغمه روشندل ارکستر مایستر این اجرا خواهند بود که در سبک اجرایی «پاپ کلاسیک» به اجرا خواهند پرداخت. حسین عطری مدیریت ارکستر «باژ» را بر عهده دارد و حمید میبدی و کاوه جمشیدی تنظیم قطعات این کنسرت را انجام داده‌اند که این قطعات را با رویکرد پرداختن به موسیقی فاخر و در عین حال عامه‌پسند و تنظیم پُلی‌فونیک و توجه به فاکتور‌های حرفه‌ایی موسیقی ارکسترال انتخاب کرده‌اند. هدف نهایی این ارکستر رسیدن به ترکیب سازی و صدادهی مطلوب است.

رپرتوار اجرایی این کنسرت شامل موزیک فیلم‌های «محمد رسول الله» «بازی تاج و تخت» «فهرست شیندلر» «خوب بد زشت» «پدر خوانده» «از سرزمین شمالی» «گل پامچال» «سربداران» «مارش راهها و ستاره‌ها» «مارش رادسکی» «شام مهتاب» و «لیلی(فولکلوریک)» است.

این ارکستر که متشکل از 45 نوازنده و خواننده کُر است با هدف اجرای موزیک فیلمهای فاخر ایران و جهان, مدت 2 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و اولین اجرای خود را جمعه ساعت 19 در تاریخ 20 اسفندماه 1395 در تالار فارابی واقع در دانشگاه هنرهای زیبا پردیس ولیعصر برگزار خواهد کرد.